Novinky

- V pátek 26.6.2020 od 16:30 hod. se uskuteční ukončená téhle sezony,kdy proběhnou různé dovednostní soutěže dětí a rodičů,zakončené opekáním špekáčků.

-Vážení rodiče, od pondělí 18.5. již znovu najíždíme na plnohodnotný společný tréninkový proces pondělí,středa,pátek. Časy tréninků v sekci tréninkový plán.  Od pondělí 25.5. lze využívat i kabiny na převlečení. Dále Vás chceme požádat,aby ti co ještě neodevzdali svému trenérovi vyplněný formulář,který Vám všem zaslal pan Krepl mailem a kde nám dáváte písemný souhlas s účastí Vašeho dítěte na fotbalových trénincích,tak neprodleně učinili.Bez tohoto vyplněného a Vámi podepsaného formuláře nebude dítě vpuštěno na tréninkový proces.Formulář ke stažení i níže. Děkujeme za pochopení.

-Děti mohou stále zdokonalovat své dovednosti i doma,k inspiraci Vám poslouží videa na našem webu v sekci ŠKOLA DOVEDNOSTÍ .

-Všichni máme nesmírnou radost,že již nově můžeme trénovat na UT Paseky i v zimním období v pozdějších hodinách a to díky instalovanému umělému osvětlení. Bohužel se to nesetkalo s pochopením všech lidí ,zvláště z okolí hřiště a to i přesto,že vše slouží především dětem.Byla sepsána petice a to ne jednou proti používaní osvětlení a pro celkové omezení využití hřiště na UT Paseky. Proto členové klubu museli reagovat a sepsali petici na podporu plného využívání provozu i osvětlení na Pasekách. Tuhle petici můžete proto podepsat i vy a vyjádřit tím tak plnou podporu klubu za zachování provozu s maximálním využitím umělého osvětlení. Za to Vám předem mnohokrát děkujeme. Odkaz na petici ZDE.

- Vážení rodiče,v rámci FAČR je každoročně povinná registrace všech dětí - hráčů v databázi členů FAČR. Tato registrace je poplatná ve výši 100 na rok. V rámci tohoto poplatku je zahrnuto i úrazové pojištění dětí při trénincích a zápasech klubu. Prosíme Vás proto o uhrazení tohoto příspěvku v hotovosti při trénincích do 15.2.2020 osobně jednomu z trenérů mladší přípravky. Děkujeme.